September 27, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Vajza e Loredanës dhe Mozzikut interpreton hitin “Rosenkrieg” – Telegrafi

1 min read

Mozzik dhe Loredana Zefi u rikthyen me bashkëpunimin e titulluar “Rosenkrieg”, i cili tashmë është shndërruar në hit.

Kënga e re u publikua para dhjetë ditësh e kompletuar edhe nga ana vizuale, ndërsa videoklipi është shikuar mbi 6.5 milionë herë në YouTube deri më tani.

Melodia e re duket të jetë pëlqyer edhe nga vajza dyvjeçare e çiftit, Hana.

Loredana e ka shpërndarë një video në InstaStory, në të cilën dëgjohet duke interpretuar me vajzën këngën “Rosenkrieg”.

Lexo po ashtu:

Ndryshe, Mozzik dhe Loredana, të cilët ndërprenë lidhjen e tyre për një kohë para se të riktheheshin bashkë, u bënë prindër për herë të parë në dhjetor të vitit 2018. /Telegrafi/

[embedded content]

Burimi i lajmit: Telegrafi