September 27, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Ledri Vula dhe familja e tij bëhen me vilë të re – Telegrafi

1 min read

Reperi i popullarizuar shqiptar, Ledri Vula, së bashku me familjen e tij është bërë me vilë të re.

Artisti, i cili numëron ndjekës të shumtë në rrjete sociale, përmes një postimi të fundit ka njoftuar se i është bashkuar artistëve të tjerë me një shtëpi të blerë në Novobërdë.

Përveç asaj në Brezovicë, reperi zbuloi se një të tillë do e ketë edhe në fshatin Makresh.

Ledri Vula (Foto: Instagram)

“Krejt komshinjtë i kisha miq”, ka thënë ai në postimin e publikuar në InstaStory.

Lexo po ashtu:

Kjo pasi shumë prej fytyrave publike kanë zgjedhur të kenë të tyren një vilë në këtë lokacion përfshirë Capital T e Blero Muharremin.

Ledri nga ana tjetër prej vitesh ka pushtuar tregun muzikor me projekte e bashkëpunime të suksesshme.

Krahas viteve, vazhdon të jetë një nga të preferuarit e publikut shqiptar. /Telegrafi/

Burimi nga Telegrafi