September 20, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Blerona Zeqiri tregon skuadrën e saj favorite në “Euro 2020” – GazetaBlic

1 min read

Blerona Zeqiri është e ftuar sonte në emisionin “EuroDueli”, në RTV Dukagjin.

Ajo tha se një pjesë të madhe të përkrahjes së saj do të ia dedikojë Italisë.

“Italia është kombëtarja të cilën do ta përkrahi në këtë Kampionat Evropian. Emocione të mëdha do të na dhurojë Roma dhe Italia nesër në ceremoninë hapëse. Lajm i mirë është rikthimi i tifozëve në stadiume, sepse pa ta nuk ka hijeshi”, tha Zeqiri në “EuroDueli”.

Burimi i lajmit: Gazeta Blic