September 27, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Irina Shayk dhe Kanye West në lidhje qe tre muaj, ata ndan kohë bashkë edhe në New York!

1 min read

Kanye West dhe Irina Shayk, morën vëmendjen e fansave të tyre, kur u kapën bashkë në një shëtitje në Provence të Francës.

Megjithatë nga mediat ndërkombëtare rozë, bëjnë të ditur se dyshja, ka kohë që kanë nisur romancën e tyre meqë thuhet se ata ka tre muaj që takohen me njëri-tjetrin, njofton klankosova.tv.

Reperi 44 vjeçar dhe supermodelja, 35 vjeç, zbulohet mes tjerash se kaluan kohë së bashku edhe në New York në fund të muajit prill.

Gjatë asaj kohe Irina kishte të veshur një këmishë të DMX para së të ishte në dispozicion të publikut.

Bluzat me porosi për DMX janë porositur nga marka Yeezy e Kanye dhe janë dizajnuar nga Balenciaga, raporton daily mail.

Kanye i dha fund martesës shtatëvjeçare me Kim Kardashian në muajin shkurt, transmeton klankosova.tv.

Burimi i lajmit: Klan Kosova