June 20, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Formacioni i Anglisë në “Euro 2020” sipas Mourinhos – Kosova Sot

1 min read

Jose Mourinho, tashmë me klub të ri (Romën) pas shkarkimit nga Tottenhami – do të jetë komentues në media të ndryshme për Kmapionatin Evropian.

Së fundmi ka qenë i ftuar në ‘Talksport’ ku ka zbuluar 11-shen me të cilën, sipas tij, Anglia mund të shkojë larg në ‘Euro 2020’.

Mourinho i ka lënë jashtë dyshen e Manchester United dhe Manchester City, Marcus Rashford dhe Raheem Sterling,

(Kosova Sot Online)

Burimi i lajmit: Kosova Sot

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *