June 20, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Kosova – Gambia: Formacioni zyrtar i “Dardanëve”

1 min read

Kosova të premten përfundon ciklin e ndeshjeve miqësore përballë Gambisë, shkruan Insajderi.

Selektori, Bernard Challandes ka vendosur të startoj me shumicën e futbollistëve të cilët luajnë në Evropë.

Në portë do të debutojë për herë të parë me fanellën e Kosovës, Betim Halimi.

Formacioni zyrtar i përzgjedhur nga Bernard Challanes:

Halimi, Thaqi, Domgjoni, Hajrullahi, Bajselmani, Loshaj, Zejnullahu, Balaj, Rrudhani, Topalli dhe Daku.

Ndeshja do të zhvillohet me fillim nga ora 19:00 në Antalia të Turqisë.

Burimi i lajmit: Gazeta Online Insader

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *