June 20, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Maqedoni: 20 shkelje të orës policore, 127 gjoba për mosmbajtje të maskës – Telegrafi

1 min read

Ministria e Punëve të Brendshme në Maqedoni njofton se ka vazhduar me aktivitetet për zbatimin e masave për mbrojtje nga coronavirusi.

Nga kjo ministri thonë se mbrëmë janë regjistruar 20 shkelje të orës policore, ndërsa janë dhënë edhe 127 gjoba për mosmbajtje të maskës mbrojtëse.

MPB ju bën thirrje qytetarëve që t’i respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria, për parandalimin e COVID-19./Telegrafi/

Burimi nga Telegrafi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *