August 1, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Përfundon pjesa e parë mes Kosovës dhe Gambisë

1 min read

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes miqësore mes Kosovës dhe Gambisë, shkruan Insajderi.

Kjo pjesë u karakterizua me dominim të “Dardanëve”, të cilët ishin shumë më kërkues se Gambia.

Duke parë rastet e krijuara të Kosovës, dhe përgatitjen fizike të tyre për këtë ndeshje, pjesa e dytë me shumë gjasë do të sjell gola./insajderi.com

Burimi i lajmit: Gazeta Online Insader