September 27, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Zyrtare: Argjentina në Copa Amerika pa një yll!

1 min read

09:27 / E Premte, 11 Qershor 2021 / G. T.

Kombëtarja e Argjentinës ka publikuar listën e lojtarëve për Kupën e Amerikës.

Ajo që ka befasuar tifozët është mos prezenca e lojtarit, Lucas Ocampos, shkruan IndeksOnline

26-vjeçari këtë sezon në La Liga me Sevillan bëri 34 paraqitje, shënoi 5 gola dhe 4 asistime.

Kujtojmë që zyrtarisht Copa Amerika do të zhvillohet në Brazil nga 13 qershori.

Argjentina ndeshjen e parë e luan kundër Kombëtars së Kilit më 14 qershor./IndeksOnline/

Burimi nga Indeksonline