July 30, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Erika Jayne ndahet nga Tom Girardi pas 20 vitesh martesë – Telegrafi

1 min read

Erika Jayne është divorcuar nga partneri i saj, Tom Girardi, por e quajti atë ‘të komplikuar’ në episodin e së mërkurës në “The Real Housewives of Beverly Hills”.

“Ka kaq shumë gjëra në këtë divorc. Është shumë i komplikuar”, tha ajo. “Është shumë i vështirë për tu sqaruar”.

Jayne bëri kërkesë për divorc nga Girardi, 82 vjeçar, në nëntor pas 21 vitesh martesë.

Erika Jayne dhe Tom Gerardi (Foto: Getty Images)

Në një deklaratë për Fox News, 49 vjeçarja theksoi, “Pas shumë gjërash, unë kam vendosur t’i jap fund martesës time me Tom Girardi”.

Lexo po ashtu:

“Ky nuk është një hap i lehtë. Unë kam shumë dashuri dhe respekt për Tomin dhe për vitet që kaluam së bashku”, vazhdoi ajo.

Erika Jayne dhe Tom Gerardi (Foto: Getty Images)

Muajin e kaluar, Girardi u detyrua të vërë në shitje pasurinë prej 13 milionë dollarësh me pesë dhoma gjumi, nëntë banjo për shitje mes çështjes së falimentimit.

Ndërkohë, Jayne tashmë po e gjen veten vetëm dhe në një qira mjaft modeste në krahasim me atë që ajo është mësuar – vlerësohet se vlen 2.2 milionë dollarë. /Telegrafi/

Erika Jayne dhe Tom Gerardi (Foto: YouTube)

Burimi i lajmit: Telegrafi