July 30, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Këto janë tri kombëtaret që janë kualifikuar në 1/8-ën e finales të EURO2020

1 min read

23:36 / E Enjte, 17 Qershor 2021 / A. A

Tri kombëtare kanë arritur të kalojnë fazën e grupeve pas xhiros së dytë në EURO2020.

Italia, Belgjika dhe Holanda.

‘Tulipanët’ janë të vetmit që kanë siguaruar vendin e parë në grup. Më 27 qershor do të luaj me vendin e tretë të grupit D/E/F.

/Indeksonline/

Burimi nga Indeksonline