August 1, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

S4MM sjell një pjesë të këngës së re, tregon se lansohet të shtunën – Telegrafi

1 min read

Reperi nga Tetova, S4MM, është duke u rikthyer me këngë të re pas një pauze të shkurtër.

Këtë e bëri të ditur përmes një postimi të publikuar me fansat në llogarinë e tij zyrtare në Instagram.

Ai madje ka ndarë edhe një fragment të shkurtër të klipit dhe ka zbuluar se publikohet të shtunën (19 qershor).

“19 qershor Habibi”, ka shkruar ai.

Lexo po ashtu:

Projekti mezi po pritet edhe nga fansat e S4MM, meqë ka munguar për disa muaj me prurje të reja.

I njëjti këto ditë u përfol edhe për një lidhje të re dashurie, disa muaj pas ndarjes nga bashkëshortja Filiz Ismaili.

Ai u fotografua me partneren e re në një lokal në Zvicër, megjithëse deri më tani nuk ka mohuar e as pohuar asgjë. /Telegrafi/

Burimi nga Telegrafi