July 23, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Lëndohet pasi rrëzohet nga një objekt në Fushë Kosovë – KosovaPress

1 min read

Një person deri sa kishte qenë duke punuar ishte rrëzuar nga objekti në Fushë Kosovë dhe kishte pësuar lëndime trupore.

Viktima është duke marrë tretman mjekësor në QKUK-së. Ndërsa është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pronar i firmës në të cilën viktima ka qenë duke punuar.

Me vendim të prokurorit kujdestar, te dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit policor për 48 orë.

Burimi i lajmit: Kosova Press