August 1, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Punëtori rrëzohet nga objekti ku ishte duke punuar në Fushë Kosovë, arrestohet pronari i firmës – GazetaBlic

1 min read

Policia e Kosovës ka njoftuar se një punëtor është lënduar në vendin e tij të punës në Fushë Kosovë.

Rasti ka ndodhur dje, rreth orës 10:40, ndërsa i lënduari po merr tretman në QKUK.

“Viktima mashkull kosovar deri sa kishte qenë duke punuar ishte rrëzuar nga objekti dhe kishte pësuar lëndime trupore. Viktima është duke marrë tretman mjekësor në QKUK-së. Ndërsa është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pronar i firmës në të cilën viktima ka qenë duke punuar”, njofton Policia.

Burimi i lajmit: Gazeta Blic