July 23, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Vijojnë punimet për stadiumin e Kukësit, Rama: Gati në shtator me kushte dinjitoze – Telegrafi

1 min read

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm pamjet nga punimet që po zhvillohen në stadiumin e qytetit të Kukësit.

Kreu i qeverisë shkruan se projekti po vijon me ritme të shpejta dhe se në shtator stadiumi pritet që të jetë gati dhe me kushte dinjitoze për ekipin e qytetit.

“Mirëmëngjes, dhe me punën që po ecën me ritme të shpejta për stadiumin e ri të Kukësit, që në shtator të jetë gati me kushte dinjitoze për ekipin e qytetit, ju uroj një ditë të mbarë”, ka thënë Rama. /Telegrafi/

Burimi i lajmit: Telegrafi