August 1, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Dua Lipa tërheq vëmendje me paraqitjen e saj në West Hollywood – Telegrafi

1 min read

Ajo padyshim që është duke e festuar suksesin e saj me muzikë.

Dhe Dua Lipa është parë në mbrëmjen e së premtes duke dalë në një klub në West Hollywood, shkruan Daily Mail.

25-vjeçarja i sigurua që të shfaqet e veshur me plot stil, teksa mori vëmendjen e audiencës.

Foto: Daily Mail

Përmes fustanit portokalli, Dua arriti që të theksojë mjaftueshëm tiparet e bujshme trupore.

Flokët i kishte gjysmë të kapura, kurse makijazhi unik e bëri që të dukej edhe më tërheqëse.

Çka u vu re ishte edhe stili i ri i flokëve të saj, teksa artistja u pa me balluke.

Përpos që u fotografua nga paparacit, Dua kishte ndarë imazhe nga dukja edhe në rrjetin social Instagram. /Telegrafi/

Foto: Daily Mail

Burimi nga Telegrafi