July 23, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Melinda Ademi së shpejti me prurje muzikore, shfaqet nga një studio muzikore – Telegrafi

1 min read

Rep-artistja e njohur, Melinda Ademi, është duke pasur sukses të madh me prurjet e reja muzikore.

Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, teksa publikon imazhe nga jeta dhe karriera profesionale.

Pas një periudhë që u shkëput nga Instagrami, bukuroshja ka zgjedhur që të kthehet edhe më fuqishëm.

Foto: Instastory

Në një postim të fundit reperja është parë në një studio muzikore, duke bërë të ditur se së shpejti do të lansojë këngë të re.

Nuk i dihet ende ndonjë detaj shtesë, por që Melinda padyshim që po punon në projektet e reja.

“Qa din ti” në anën tjetër është hiti saj i fundit, që u prit mirë nga publiku shqiptar. /Telegrafi/

Burimi nga Telegrafi