September 23, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Shqiptaret në Greqi përleshen me thika për një djalë – Sinjali

1 min read

Një rast jo i zakonshëm ka ndodhur në Greqi.

Shtatë vajza nga Shqipëria janë përleshur mes vete me thika, përcjell Gazeta Sinjali.

Sipas mediave greke kjo ka ndodhur për shkak të një rivaliteti që kishin dy prej tyre për një djalë.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Kolonos.

Njëra nga vajzat dhe plagosi dy vajza të tjera që janë dërguar në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

E dyshuara është arrestuar nga policia greke. /Gazeta Sinjali/

Burimi i lajmit: Gazeta Sinjali