September 27, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Qëllohet aksidentalisht me pushkë gjuetie një 14 vjeçar në Dragash – Telegrafi

1 min read

Një 14 vjeçar në Dragash ka pësuar lëndime të rënda trupore pasi është qëlluar aksidentalisht me pushkë gjuetie.

Policia njofton se rasti ka ndodhur ditën e hënë, rreth orës 15:30, transmeton Telegrafi.

“Një mashkull kosovar 14 vjeçar ka pësuar lëndime të rënda trupore pasi është qëlluar pas shkrepjes aksidentale të një pushkë gjuetie me të cilën viktima kishte në posedim me disa bashkëmoshatarë të tij”,thuhet në njoftim.

Policia shton tutje se viktima është dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin e Prizrenit dhe sipas mjekëve është në gjendje të rëndë. /Telegrafi/

Burimi nga Telegrafi