July 30, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Ja si ndodhi vrasja në Lipjan?

1 min read

Botapress, 15 Korrik – Një i vrarë e disa të lënduar është bilanci i një ngjarje tragjike që ndodhi rreth orës 22:00 në fshatin Gadime të Lipjanit.Këtë e kanë konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës.

Sipas PK-së, arsyeja e ngjarjes dyshohet të ketë qenë mosmarrëveshja mes dy palëve.

“Mosmarrëveshja mes disa personave dyshohet të jetë shkaktarja kryesore e vrajes dhe personave të lënduar”, ka thënë ndër të tjera Agron Borovci për GazetaBlic.

Burimi i lajmit: Bota Press

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *