July 30, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Presidentja Osmani krenare me atletet kosovar që do përfaqsojnë vendin

1 min read

Presidentja e Republikës së Kosovës ka postuar në rrjetin e saj Twitter një foto të atletit Muhamet Ramadani i cili tek po dorëzonte flamurin që do përdoret në olimpiadën Tokoi 2020, njofton Klankosova.tv.
Ajo gjithashtu pret që ai të bëhet kampion në grupmoshat U-20, të cilin e cilëson atlet frymzues.
“Ne jemi të kënaqur për ju dhe super krenarë për ju!”, shtoi e para e vendit.

Burimi i lajmit: Klan Kosova

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *