September 27, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

ZYRTARE: Manchester United konfirmon transferimin e Raphael Varane – Sinjali

1 min read

Manchester United ka zyrtarizuar transferimin e Raphael Varane, shkruan Sinjali Sport.

Djajtë e kuq kanë
transferuar mbrojtësin francez nga Real Madrid.

Skuadra angleze përmes një postimi në rrjete sociale, njoftoi publikun për transferimin e qendërmbrojtësit.

Varane ditëve në
vazhdim do t’i bëjë testet mjekësore dhe do prezantohet në Manchester.

Ky transferim djajve të kuq i ka kushtuar rreth 40 milionë euro, por me bonuse. /GazetaSinjaliSporti/

Gazeta Sinjali