September 27, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

U jipet lamtumira e fundit nënës dhe të bijës që vdiqën në aksidentin në Kroaci – Sinjali

1 min read

Sot do të varrosen Valentina Zhubaj-Binakaj dhe vajza e saj Erlinda Binakaj. Nënë e bijë humbën jëten si pasojë e aksidentit tragjik që ndodhi mëngjesin e së dielës në Slavonski Brod të Kroacisë, raporton Gazeta Sinjali.

Familjarët kanë njoftuar se varrimi i të ndjerave do të bëhet në orën 19:00, në varrezat e qytetit në Gjakovë.

Kujtojmë se nga ky aksident humbën jetën edhe tetë persona të tjerë, trupat e të cilëve u sollën sot në Kosovë./GazetaSinjali/

Gazeta Sinjali