September 27, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Drita kalon në epërsi – Sinjali

1 min read

Drita ka kaluar në epërsi, shkruan Gazeta Sinjali.

Drita është duke e mposhtur 2-1 Feynoordin si mysafirë.

Feynoord ka shënuar në minutën e 7′.

Ndërkaq Simonovski në minutën e 12’ dhe Fazliu në atë të 16’.

Ai u gjend i vetëm pranë portës, me ç’rast shënoi.

/GazetaSinjaliSporti/

Gazeta Sinjali