September 27, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

I riu nga Vushtrria abuzon me drogën, përfundon në QKUK – Sinjali

1 min read

Një person në Vushtrri ka përfunduar në spital për shkak të përdorimit të drogës, shkruan Gazeta Sinjali.

I njëjti dyshohet se ka përdorur substanca narkotike dhe për shkak të gjendjes është dërguar fillimisht në Emergjencën e Vushtrrisë, e më pas në QKUK, për trajtim të mëtejshëm.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur mbrëmë, rreth orës 20:17.

/GazetaSinjali/

Gazeta Sinjali