September 27, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Këto janë formacionet zyrtare për ndeshjen mes Dritës dhe Feyenoordit – Sinjali

1 min read

Pas befasisë që
ndodhi në Prishtinë javën e kaluar, Drita e Gjilanit synon që edhe kësaj radhe
ta befasojë ekipin holandez Feyenoordin.

Të dyja klubet tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e
sotme.

“Intelektualët” janë
mysafir të holandezëve në ndeshjen kthyese të raundit të dytë në Ligën e
Konferencës, e cila do të zhvillohet në stadiumin De Kuip të Rotterdamit.

Kjo përballje do të
fillojë në ora 20:00.

Të dy trajnerët e
klubeve kanë përzgjedhur formacionet më të mira të mundshme.

Formacionet zyrtare të ekipeve:

FeyenoordBijlow; Pedersen, Fer, Senesi,
Malacia; Toornstra, Kokcu, Til; Jahanbakhsh, Linssen, Sinisterra;

Drita: Maloku; Limani, Jamal, Cuculi, Blakçori;
Vuçaj, Jashari; Muja, Fazliu, Ajzeraj; Simomovski;

/GazetaSinjaliSporti/

Gazeta Sinjali