September 27, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Publikohen formacionet për ndeshjen mes Connah’s Quay dhe Prishtinës – Sinjali

1 min read

Sonte do të zhvillohet ndeshja e kthimit mes Connah’s Quay dhe Prishtinës, shkruan Gazeta Sinjali.


ndeshjen e kaluar e cila u zhvillua në stadiumin “Fadil Vokrri”, “Plisat” e
Prishtinës shënuan fitore bindëse ndaj Connah’s Quay.

Edhe sonte ekipi prishtinas synon ta ruaj epërsinë e ndeshjes së parë dhe të sigurojë kualifikimin në raundin e tretë të këtij kompeticioni.

Ndërkaq synimi kryesor i Connah’s Quay është ta përmbys rezultatin e ndeshjes së kaluar.

Përballja mes këtyre dy ekipeve do të fillojë nga ora 20:00, e cila do të zhvillohet në kuadër të Conference League.

Formacioni i Connah’s Quay:

Byrne,
Wilde, Disney, Haran, Morris, Poole, Edëwards, Moore, Mullan, Owens, Insall.

Formacioni i Prishtinës:

Nika,
Bekteshi, Krasniqi, Mankenda, Mici, Bardhoku, Boshnjaku, Krasniqi, Shabani,
John, Hoti.

/GazetaSinjaliSporti/

Gazeta Sinjali