September 27, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Kapet i dyshuari për vjedhje në banesën e Dragica Gashiq në Gjakovë – Sinjali

1 min read

Policia e Kosovës sot ka arritur të arrestojë një person të dyshuar për vjedhje në banesën e serbes në Gjakovë, Dragica Gashiq, shkruan Gazeta Sinjali.

I njëjti është dërguar në stacion policor dhe është intervistuar, ku në prezencë të avokatit ka pranuar se ka kryer veprën.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Shënim: Personi i apostrofuar në këtë artikull prezumohet i pafajshëm derisa fajësia e saj të mos provohet me vendim të formës së prerë nga gjykata.

/GazetaSinjali/

Gazeta Sinjali