September 23, 2021

KleaBe.Com

Të Gjitha Këtu për Ju

Formacionet e mundshme: Inter – Real Madrid – Sinjali

1 min read

Inter dhe Real Madrid përballen sot në kuadër të xhiros së parë të Ligës së Kampionëve, shkruan Sinjali Sport.

Derbi i Grupit D zhvillohet tek në javën e parë të Champions League.

Giuzzepe Meaza është stadiumi ku do zhvillohet kjo super përballje, që nis në ora 21:00.

Nerazzurri do jetë pa Eriksenin dhe Sensin, derisa Bastoni është në dyshim, kurse mbretërit kanë më shumë mungesa duke filluar nga kapiteni, Marcelo, Ferland Mendy, Dani Ceballos, Toni Kroos dhe Gareth Bale.

Formacionet e mundshme për këtë takim janë këto:

/Gazeta Sinjali Sporti/

Gazeta Sinjali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *