December 8, 2021

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Kështu do të mbajë moti sot – Sinjali

1 min read

Sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara, shkruan Gazeta Sinjali.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 17-20 gradë celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes./Gazeta Sinjali/

Gazeta Sinjali