December 8, 2021

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

Banorët e Big-ut vazhdojnë të falen, iu bashkangjitet edhe Arjola!

1 min read

Në mesditën e së enjtës banorja dhe këngëtarja Fifi është larguar nga shtëpia e Big Brother, shkruan IndeksOnline.

Të mërzitur e me lot në sy, disa nga banorët pas daljes së Fifit kanë falur namazin.

Sabianit, Donaldit, Mevlanit, Pm dhe Dgaz-it i është bashkangjitur edhe Arjola./IndeksOnline/

Indeksonline.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *