Posted in Aktualitet Lajme

Tunisia: Protesters mark 2011 uprising despite ban

Posted in Aktualitet Lajme

Qelaj për vizitën në Hagë: Shqetësim ka qenë reduktimi i lirisë brenda burgut të Salih Mustafës

Posted in Aktualitet Lajme

Italia do të lëshojë 67 mijë leje pune këtë vit, përmenden edhe kosovarët – Sinjali

Posted in Aktualitet Lajme

Opinion | Boris Johnson in reverse: The Supreme Court gives itself what it bans for the rest of us

Posted in Aktualitet

Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja epiqendra dhe magnituda… – Gazeta Telegraf

Posted in Sport

Australia e shpall Gjokoviqin njeri të rrezikshëm për rendin shoqëror dhe shëndetin publik – Sinjali

Posted in Lajme

Tërmet në veri të Shqipërisë | FM Images

Posted in Aktualitet Lajme

Ku ishte epiqendra e tërmetit 4.8 shkallësh që sapo goditi Shqipërinë? – Sinjali

Posted in Aktualitet Lajme

Petkovic thotë se Policia e Kosovës ka arrestuar në Merdare koordinatorin që po e sillte materialin e referendumit – Gazeta Express

Posted in Lajme

Qeveria thotë se ka bërë përgatitjet e duhura në rast se mbahet referendumi ilegalisht – KOHA.net