May 28, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Manchester City vs Chelsea, ndeshje përcaktuese për titullin e Premierligës – Sinjali

1 min read

Takimi mes Manchester City dhe Chelsea do të zhvillohet sot nga ora 13:30. Fituesi do të përcaktojë edhe titullin e Premierligës, raporton Sinjali Sport.

City renditet i pari me pikë, pastaj renditet Chelsea.

Nëse City fiton, diferenca me Chelsean do të jetë 13 pikë dhe do e konfirmonte fitoren për titullin e radhës. Ndërsa nëse fiton Chelsea, diferenca do të zvogëlohet në 7 pikë dhe loja do të bëhej më interesante.

/Gazeta Sinjali Sporti/

Gazeta Sinjali