January 27, 2022

KleaBe

Të Gjitha Këtu për Ju

PSG me një ofertë interesante për Mbappen – Sinjali

1 min read

Kylian Mbappe ka pranuar një ofertë interesante nga Paris Saint-German afër skadimit të kontratës, shkruan Sinjali Sport.

Real Madridi ka shfaqur interesim për Mbappen e klubi aktual i francezit nuk dëshiron ta pranojë largimin e tij. Kështu PSG i ka ofruar një ofertë atij.

Vendimi përfundimtar në qershor

Telefoot gjithashtu ka raportuar se lojtari dhe përfaqësuesit e tij kanë informuar klubin se nuk do të merret asnjë vendim deri në verë, me atë të prirur t’i kushtojë vëmendjen e tij të plotë sezonit në vazhdim.

Me një ndeshje të Ligës së Kampionëve mes PSG-së dhe Real Madridit që do zhvillohet së shpejti, ai nuk është i gatshëm të japë fjalën e tij në një mënyrë ose në një tjetër.

Për momentin, Mbappe duket plotësisht i fokusuar për të ndihmuar PSG-në ​​për sukses në Ligën e Kampionëve. 

/Gazeta Sinjali Sporti/

Gazeta Sinjali

Leave a Reply

Your email address will not be published.