May 25, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Manchesteri triumfon ndaj Brentfordit, iu rikthehet fitoreve – Sinjali

1 min read

Manchester United vizitoi Brentfordin në ndeshjen që u shty javë më parë, shkruan Sinjali Sport.

Djajtë e Kuq mposhtën si mysafirë londinezët me rezultat 1-3, duke iu rikthyer fitoreve pas dy ndeshjeve pa triumf.

Elanga, Greenwood dhe Rashford i realizuan golat e fitores te skuadra e Rangncikut.

Ivan Toney për vendasit e realizoi golin e nderit, pasi De Gea nuk i lejoj sepse ishte në natën e tij.

United me 35 pikë gjendet në vendin e shtatë, kurse Brentford në të 14-in. /Gazeta Sinjali Sporti/

Gazeta Sinjali