May 25, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Ja ku do të zhvillohet miqësorja Spanjë – Shqipëri – Sinjali

1 min read

Edhe dy muaj zhvillohet ndeshja miqësore mes Spanjës dhe Shqipërisë.

Shqipëria do të udhëtojë për në gadishulin Iberik për të zhvilluar një ndeshje miqësore me Spanjën, 59 ditë larg ndeshjes miqësore është zbuluar dhe vendi se ku do të luhet ndeshja.

RCDE Stadium në Barcelonë do të jetë nikoqire e dy kombëtareve, RCDE është shtëpia e Espanyol dhe ka një kapacitet prej 40.240 ulëse.

Kjo miqësore do të zhvillohet me 26 Mars 2022, me fillim nga ora 19:00.

/Gazeta Sinjali Sporti/

Gazeta Sinjali