May 25, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Di Marzio jep detajet e fundit për negociatat mes Lazios dhe Mallorcas për Muriqin – Sinjali

1 min read

Negociatat mes Lazios dhe Mallorcas vazhdojnë për Muriqin.

Sipas gazetarit të Sky Sports, Di Marzio transferimi ndoshta mund të mbyllet që nesër.

Klubet po punojnë për një huazim prej 1 milionë euro dhe një të drejtë blerje të vendosur për 12 milionë euro në fund të sezonit.

Skuadra e La Ligës është në bisedime me Biancocelestët për huazimin me të drejtën e blerjes për sulmuesin kosovar.

/Gazeta Sinjali Sporti/

Gazeta Sinjali