May 25, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Liverpooli e Man City garojnë për Paulo Dybalan – Sinjali

1 min read

Paulo Dybala është synim i dy klubeve angleze, Manchester Cityt dhe Liverpoolit, shkruan Sinjali Sport.

Ai ende nuk e ka vazhduar kontratën me Juventusin, shkruan Tuttomercatoweb.

Manchester City dhe Liverpooli janë duke i vëzhguar veprimet e Dybalat, pasi nëse nuk e nënshkruan kontratën e re, Dybala në verë do të jetë lojtar i lirë.

Përveç Cityt e Liverpoolit, interes për Dybalan ka shfaqur edhe Interi.

/Gazeta Sinjali Sporti/

Gazeta Sinjali