May 25, 2022

KleaBe

ALL HERE FOR YOU

Aksident komunikacioni në Carralevë, ka të lënduar – Gazeta Express

1 min read

Aksident komunikacioni në Carralevë, ka të lënduarGazeta Express

14/05/2022 18:50

Sot, në orët e pasdites, në Carralevë të Shtimes ka ndodhur një aksident komunikacioni.

Sipas një lexuesi të Gazetës Express, i cili
ka dërguar edhe pamje nga vendngjarja, si pasojë e aksidentit ka të lënduar.

Lexo Edhe:

“Nuk ka të vdekur, vetëm të lënduar”, ka thënë
ai.

Merret vesh që në vendin e ngjarjes, tashmë kanë dalë ekipet e policisë dhe autoambulanca për t’i trajtuar të lënduarit.

Gazeta Express

Leave a Reply

Your email address will not be published.