Posted in Aktualitet Lajme

Kyiv Mayor Klitschko urges Germany to rethink arms exports

Posted in Aktualitet Lajme

Kurti në Kuvendin e Kosovës: Mos e nënvlerësoni Omicronin

Posted in Aktualitet Lajme

Qeveria Kurti emëron në krye të bordit të Postës donatorin e Vetëvendosjes – Sinjali

Posted in Lajme

Rusia e hapur për bisedime me SHBA-në, s’do të nxitojë t’i përgjigjet letrës – KOHA.net

Posted in Lajme

Hakohet televizionin iranian për dhjetë sekonda bën thirrje për vrasjen e Khameneit | FM Images

Posted in Lajme

Komunat duan zëvendësim të shpejtë të mësimdhënësve të prekur me COVID – KOHA.net

Posted in Aktualitet Lajme

Kamberi: Prokuroria Speciale në Nish ka propozuar ngritje të aktakuzës për mua – Sinjali

Posted in Aktualitet Lajme

​Murati e Haxhiu përplasen për maskat antiCOVID në Kuvend

Posted in Aktualitet Lajme

Afganistan: Prindërit shesin fëmijët dhe veshkat për të ushqyer familjet e uritura – Gazeta Express

Posted in Aktualitet Lajme

Jahja Kokaj citon Fan Nolin në Kuvend: Kur deputetët i bien fyellit e atdheu digjet… – Gazeta Express